środa, 3 kwietnia 2013

Wyniki candy rocznicowego

Wyniki postanowiłyśmy ogłosić dziś - przedwczoraj mogłyby zostać uznane za żart. ;)

Tak więc przystępujemy do wyczytywania zwycięzców. (W każdym chyba konkursie, w którym brałam udział - a wierzcie mi, było ich naprawdę dużo - w tej chwili następowała pełna napięcia cisza.)

Najpierw chciałabym ogłosić, iż przyznałyśmy dwie nagrody pocieszenia w formie drobiazgów biżuteryjnych, które powędrują do Marioli i Sol, autorek odpowiedzi, które przypadły nam do gustu i utwierdziły nas w przekonaniu, że dobrze ustalamy kolejność rzeczy ważnych i ważniejszych.

Nagroda główna, czyli bransoletka, książka i Zapiśnik:


trafią do Małgorzaty Chrobak, której odpowiedź naprawdę nam się spodobała - nie dość, że napisana z sensem i przemyślana, to nawet trzymająca rytm i rym. :)

Wszystkim biorącym udział gorąco dziękuję, a zwyciężczyniom serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy (mytopeja@gmail.com) w celu ustalenia szczegółów dot. wysyłki upominków. :)

3 komentarze:

Małgorzata Chrobak pisze...

Dziękuję serdecznie za wspaniałą nagrodę:) Sprawiłyście mi tak wielką radość, że zaraz z wrażenia zacznę skakać pod sufit:) Jest mi bardzo miło, że mój wiersz przypadł Wam do gustu:) Pozdrawiam gorąco:)

Mariola pisze...

Gratuluję zwyciężczyni, i sobie też. Choć niedosyt trochę pozostał :) Pozdrawiam :)

Sol i Alien pisze...

Gratulacje! :)
Jeśli to o mnie chodziło odnośnie nagrody pocieszenia, to DZIĘKI wielkie! Przed chwilą wysłałam maila.
Pozdrawiam
Sol