niedziela, 3 marca 2013

Konkurs rocznicowy

Wszem i wobec mamy zaszczyt ogłosić, iż blog "Kobiece rozmówki przy herbacie" ma już rok. Dokładnie rok temu pojawił się tu pierwszy wpis. Od tego czasu przybyło ich już 87.  Jeśli zaś chodzi o kolejne cyferki - odwiedziliście nas już 13 236 razy. Pod naszymi 87 wpisami pozostawiliście 392 komentarzy, z czego zdecydowana większość była naprawdę przemiła. Ponadto przybyło nam 81 obserwatorów. Dziękujemy Wam za te 365 dni i mamy szczerą nadzieję, że pozostaniecie z nami na dłużej.  
Z tej okazji postanowiłyśmy też ogłosić konkurs. O zadaniu konkursowym za chwilę, teraz o nagrodach. Chciałybyśmy obdarować Was niewielkim zestawem, w którego skład wchodzą: książka "Edith Piaf. Autobiografia" wraz z płytą, Zapiśnik wykonany przez Marzenkę oraz bransoletka autorstwa Chudej. 


Teraz słów kilka o zasadach dzisiejszego konkursu. Zabawa trwa od 3 marca do 1 kwietnia 2013. Wyniki ogłosimy w przeciągu tygodnia. Warunki wzięcia udziału w konkursie nie są trudne. 

1. Należy zostać publicznym obserwatorem blogów Kobiece rozmówkiW mojej Krainie Czarów oraz Ciuk ( nie pytajcie mnie proszę co to znaczy - tytuł wymyśliła sobie Marzenka).

2. Wklejcie podlinkowany do tego wpisu banerek (pierwszy obrazek) na swojego bloga.

3. Odpowiedzcie w komentarzu na pytanie konkursowe "Co jest w życiu dla mnie ważne?". Pamiętajcie - liczy się Wasza kreatywność. Nagrodzona zostanie osoba, której odpowiedź najbardziej nas urzeknie.


Jeszcze krótkie wyjaśnienie skąd takie właśnie pytanie konkursowe...
Pomysł na założenie bloga zrodził się w naszych głowach podczas długich rozmów na przeróżne tematy - o pasjach, łączących nas ze sobą relacjach, współczesnej kulturze i aktualnych wydarzeniach. Rozmowy takie uświadomiły mi i Marzence, co powinno być w życiu ważne, a za drogowskaz zawsze służyć nam mogła Ruda ze swoimi celnymi spostrzeżeniami. Wobec tego wszystkie trzy chciałybyśmy dowiedzieć się, czy to co ważne jest dla nas, w jakiś sposób wpływa też na innych, czy może hierarchia, którą sobie stworzyłyśmy jest rózna od powszechnie obowiązującej:)

12 komentarzy:

consek pisze...

no to wypada pogratulować rocznicy i życzyć dalszego rozwoju :)

Julia Kapulet pisze...

Rok to sporo czasu :) gratuluję wytrwałości i życzę dalszej weny :) W wolnej chwili zapraszam do mnie na ourloveourpassion.blogspot.com :) Obserwujemy? Chętnie wpadnę tu jeszcze nie raz <3 Ps. u mnie rozdanie, a w nim masz szanse zdobyć piękny wisiorek :)

Kingowa pisze...

no to i ja się zapiszę:) jak dla mnie najważniejsza w życiu jest babcia. Ona jest spoiwem łączącym naszą rodzinę, celebruje wszelkie święta i gromadzi nas wszystkich razem. zawsze pomoże. nigdy nie zostawia nas samych.

Mariola pisze...

Hej, czy można udostępnić na facebooku? Nie mam bloga :(

Ruda pisze...

Może być na facebooku:)

Sol i Alien pisze...

Gratuluję rocznicy! :)
Blogi obserwuję i dodałam do linków u mnie.

Odnośnie pytania: trudno znaleźć na nie jakąś właściwą odpowiedź. Mam mnóstwo zainteresowań, więc ciężko by mi było wybrać te najistotniejsze z nich. Myślę zatem, że dla mnie zawsze najważniejsza była rodzina. Ludzie najbliżsi. Cieszę się z ich sukcesów i martwię się niepowodzeniami. Im nigdy nie zazdroszczę, bo umiem bezinteresownie cieszyć się z ich szczęścia. I to właśnie ich bliskość i akceptacja są dla mnie najważniejsze.

Pozdrawiam
Sol

Ewelina P pisze...

Pozwoliłam sobie wrzucić info o konkursie na mojego bloga konkursowego http://rozdanie.blogspot.com/

Jadwiga pisze...

cichutko ustawiam się w kolejce po spełnieniu warunków, życząc następnych tak cudownych rocznic... A co dla mnie jest najważniejsze?... Bóg, rodzina i przyjaciele, którzy są kwintesencją mojego życia...
Banerek na pasku bocznym: http://jadwiga-sercemtworzone.blogspot.com
Pozdrawiam i zapraszam do siebie na candy ;)

Mariola pisze...

Rozwój.. Całe nasze życie to formowanie siebie. Jak stwierdziła Alicja w Krainie Czarów: „nie mogę określić siebie, bo nie jestem sobą”. Gdy już się określimy, wtedy nasze życie dobiegnie kresu.
Wolność.. Prawdziwa wolność jest nieosiągalna, żyję więc ideą wolności. Ona sprawia, że mam złudzenie kontroli nad sobą, nad swoimi życiowymi wyborami. To także wolność od strachu. Strach zamyka nam oczy na piękno i prawdę.
Wyobraźnia.. Nawet gdy jestem przytłoczona codziennością, wyobraźnia pozwala mi wznieść się ponad to. Dar wyobraźni jest luksusem, który czyni mnie silną i niepowtarzalną.
Miłość.. To magia, to cały Wszechświat będący w zasięgu ręki. To stawanie przed sobą bez masek, odkrywanie piękna duszy :)

:)
Udostępniłam na Facebooku: https://www.facebook.com/mariola.wisniewska.313/posts/343400925780114
mariola.wisnie@gmail.com
Pozdrawiam :)

ROMA pisze...

Co dla mnie jest ważne? Święty spokój i wolność wyboru. Banał, prawda?

Małgorzata Chrobak pisze...

Zgłaszam się do zabawy:)
Obserwuję wymienione blogi jako: Małgorzata Chrobak

Już samo życie jest olbrzymią wartością
Którą cenić ponad wszystko należy
Kierować się bezinteresowną miłością
Wobec starszych, dzieci i młodzieży

Istotną częścią mojego życia jest pasja
Która pomaga mi spełniać marzenia
Gdy inni chwalą moje dzieła me serce wzrasta
I czuję niezwykłą radość z tworzenia

Rodzina, na którą zawsze można liczyć
W trudnych momentach pomoże bezinteresownie
Ona nie tylko potrafi me sukcesy chwalić
Lecz również porażki zaakceptuje godnie

Niezwykłą uwagę przykładam do rozwoju
Codziennie odkrywam nowe zainteresowania
To sens mojego życia i idealny poprawiacz nastroju
Dzięki niemu kształtuje się moja wyobraźnia

Czerpię z każdego dnia jak najwięcej
Uśmiecham się do promyków słońca
Ciągle wolności pragnę więcej i więcej
By móc radować się tak bez końca

Pozdrawiam gorąco:)
http://fantazyjneupominki.blogspot.com/

Sol i Alien pisze...

Dostałam wczoraj nagrodę pocieszenia i chciałam za nią serdecznie podziękować!
Bransoletka śliczna, a ręcznie robiona kartka z gratulacjami mnie po prostu rozczuliła... :)
Pozdrawiam serdecznie,
Sol